Noah's messages

Noah's messages #4

5. května 2011 v 17:40 | Nicole
Mám tu novou zprávu od Noaha/Hannah. Jde o koncerty <3 Nejspíš to psala Hannah, prtože Noah se a své zprávy podepisuje, ale určitě to nevím. Je to super! Zpráva je už ze včerejška....
Detaily koncertu se uz davaji dohromady! Informace budete mit brzy:)

Noah's messages #3

3. května 2011 v 16:44 | Nicole
Tak se nám Hannah/Noah zase ozvali na fanpage. Není to tak uplně zpráva, ale nevadí. Určitě víte o nové funkci FB - otázkách. Moderátorka SuperStar - Tina položila otázku : Tina feat... Jde o to, že fanoušci mají hlasovat, s kým chtějí aby Tina spolupracovala. Zatím vede Rytmus, ale Noah je tam taky docela už Rytmuse dohání :) Takže, hlasujte!Noah je jeden z možností "Tina ft. ?" ...dáte mu hlas?

PS:Hlasujte TADY!

Noah's messages #2

30. dubna 2011 v 21:48 | Nicole
Další zpráva byla zveřejněna asi před čtvrt hodinou. Nevím, jestli to psal Noah nebo Hannah, ale řekla bych,že spíš Hannah. Týká se to koncertů, protože ráno se objevila informace ohledně koncertů v Ostravě a Bratislavě. Zatím víme, že koncerty se plánují, což je super!

Pro všechny co se ptají na koncerty: Zrovna ted' plánujeme koncert v Ostravě. Chceme začít v našem kraji:) Dáme vám bližší informace až se postaráme o detaily, ale dozvíte se to určitě včas!

Noah's messages #1

30. dubna 2011 v 21:45 | Nicole
Rozhodla jsem se přidávat zprávy, které Cel a Noah napsali na Facebook. Zprávy od Celeste budou z jejího osobního FB a zprávy od Noaha budou z jeho oficiální facebookové fanpage, kam píše buď Noah a nebo jeho sestra Hannah :) Tady je první zpráva od Noaha, psal to on asi před 8 hodinami.

Díky VŠEM co nás s Jergušem včera přišli podpořit! Jerguš Oravec je neuvěřitelný muzikant (slovenský Eric Clapton?) a vážím si toho, že jsem s ním mohl hrát! Byl to skvělý koncert, skvělá atmosféra - a to kvůli vám! - Noah
 
 

Reklama