Noah's messages

Noah's messages #19

22. května 2011 v 19:28 | Nicole
Teda, ty zprávy budu muset přidvat přůběžně a né pak hromadně. Děsně blbě se to pak hledá. Ale ještě se zprávami nekončím. Upřímě? Já bych radši to video, co bylo v původním plánu, ale co už...


Co kdybychom vám řekli, že místo videa vám dáme možnost se Noaha ptát na otázky přes video LIVE!? Na levé straně profilu je Ustream Live: Přihlaste se a budete vždy oznámení když bude Noah na LIVE video chatu:)

Noah's messages #18

22. května 2011 v 19:25 | Nicole
A další zpráva. Psala ji Hannah řekla bych. Určitě! Wow, to by mě zajímalo co myslí těmi "dalšími takovými věcmi".... Ale těším se! Heh, ať už je čtvrtek sakra :))) Jinak, jak jak jste přežili konec světa, který "byl" v sobotu ?! :)) Asi jsme všichni nesmrtelní!


Nezapomeňte: 26.5. vychází nové BRAVO ve kterém je rozhovor s Noahem:) A můžete se těšit i na další takové věci...brzy vám o nich dáme vědět! Užijte si sobotu! :)

Noah's messages #17

22. května 2011 v 19:08 | Nicole
Jdu přidat zprávy oh Noaha (a Hannah). Těch je víc než od Celeste. Jinak v sobotu pojedu s kámoškou na autogramiádu do Brna, mám to kousek :) Škoda, že tam budou jen finalisti, ale aspoň něco :) Ale tady už je to zpráva, je i s odkazem na tu písničku (Adele - Rolling In The Deep). Ten song je super!
Skvělá písnička a ted' jedna z mých oblíbených! Poslouchám ji pořád dokola. Enjoy! - Noah

Noah's messages #16

18. května 2011 v 16:34 | Nicole
Mám tu i zprávu i od Noaha/Hannah. Podle mě to psala Hannah :) Je to odkaz na stránku na FB.
Naší oblíbení byli zrovna vyřazení ze soutěže "The Voice"...je to fakt skvělé duo! Můžete se přidat:)

Noah's messages #15

17. května 2011 v 16:32 | Nicole
Ciao! To je teď můj oblíbený pozdrav :) Jsem tu s další zprávou z FB. Psala ji Hannah a jsem docela překvapená.... Další plakát? Mě to nevadí, jsem ráda. Doufejme, že to bude v českém časopise a ne ve slovenském jako minule. Ikdyž teď byl ten v Bravu :) No, tak pište návrhy ať je tam nějaká pškná fotka!
Jakou z mych fotek Noaha byste chteli videt jako plakat v casopise? Dneska potrebuji odpoved! Diky:) - Hannah

Noah's messages #14

16. května 2011 v 16:22 | Nicole
Hey! Tady je další zpráva a další moje chyba. Tahle byla zveřejněna už před tou minulou (jak psali, že kapela zní skvěle.....). Kdo to psal, těžko říct. Noah se podepisuje, ale zase nevím jestli Hannah šla na zkoušku kapely.... Takže vám to neřeknu :)
Na zkoušce s kapelou! :)

Noah's messages #13

15. května 2011 v 18:56 | Nicole
Hóóój! Určitě jste se dívali na hokej. Úžasný! 7:4, to je skvělý a i se na ten dnešní hokej suprově dívalo! Miluju vás hoši, příští rok ale zase zlato, ok??! Není to ironie, prohráli jsme jeden jedinej zápas a zrovna ten o postup do finále :( Ale i tak, dokonalý! No jo, zase plácám! Tady je nejnovější zpráva od Noaha. Řekla bych, že to psal on, ikdyž tam není podepsanej :)
Kapela zní SKVĚLE! Mám okolo sebe FAKT talentované lidi. Máte se na co těšit s tím koncertem!

Noah's messages #12

14. května 2011 v 11:57 | Nicole
A tady je ta druhá zpráva. Je opravdu důležitý, ale jste sdíleli! Tak šup! Jinak strašně mě mrzí včerejší prohra v hokeji. Stejně, stejně jako je pro mě letošní SuperStar Noah, nehledě na to, kolikátý zkončil, tak stejně jsou pro mě hokejový mistři světa Češi! Je je ironie, že jsme pořád vyhrávali a pak už o něco pořádně šlo a zrovna jsme měli smůlu. No jo - byl to pátek 13! :(Jinak...byl bych vděčný, kdybyste tyto stránky propagovali dál. Podle počtu fanoušek těchto stránek bude možné se dostat do rádia, najít sponzory atd. Ale potřebuji VAŠÍ pomoc! Díky:) - Noah

Noah's messages #11

14. května 2011 v 11:53 | Nicole
Ahoj, jsem tu jen na skoks, protože odcházím na nohejbalove turnaj. Mám tu 2 zprávy od Noaha. Psal je on osobně, je tam i podepsanej a vy, co ještě nesdílíte Noahovu oficiální fanpage, tak honem, přečtěte si zprávy a pochopíte....
Tak, už se pracuje na nějakých písníčkách. Minulý týden jsem jel do Prahy a setkal se s lidma co mi v tom chtějí pomoct! I am EXCITED!...a doufám, že vy taky! - Noah

Noah's messages #10

12. května 2011 v 17:18 | Nicole
Promiňte, nevšila jsem si téhle zprávy. Je starší, než ta předchozí. Byla zveřejněna včera v 6:58, jenžejak jsem psala, včera jsem se sem vůbec nedostala a takjsem to nevěděla. Tak je to tu aspoň teď. Těším se na to video! Ale Hannah psala, že dnes bude písnička a video budou upravovat o víkendu!
Video jsme nahrali vcera! Dame to sem brzy!

Noah's messages #9

12. května 2011 v 16:48 | Nicole
Hoj, strašně mě to mrzí, ale včera jsem vůbec nestíhala. Přišla sem ze školy a musela se vrhnout na rysy do matiky a pak byl hokej. Bohužel jsem to viděla jen do stavu 2:0, protože pak jsem musela jít na volejbalovej trénink a přišla sem až večer a četla jsem si (btw: Vampire Academy 6 je úžasná!). Tak jsem tu teď a to ze zprávou od Noaha, nebo síš od Hannah :) Byla zveřejněna asi před 6 hodinami.....


Omlouvame se, ale dnes sem budeme muset dat jen video s pisnickou. U otazek se nenahralo audio. Kdyztak to zkusime o vikendu az budeme doma, nebo to udelame pisemne:) Nezapomeli jsme na vas, jen tento tyden nemame moc casu byt na FB:)

Noah's messages #8

10. května 2011 v 16:29 | Nicole
Zrovna jsem dokoukala Glee a přihlásím se na FB a koukám, že Hannah předčasně ukončila otázkovou "soutěž". Jde o to, co psala v minulém statusu. Do komentářů jsme měli pokládat otázky a u kterých deseti bude nejvíc likeů, tak na ty Noah v novém videu odpoví. Otázky jsme měli psát do zítřka do 15:00. Jenže Hannah asi před 50-ti minutami napsala, že předčasně soutěž ukončuje.
Vyhlašuji KONEC soutěže na otázky. Ve videu vám Noah odpoví na 10 otázek, které dostaly nejvíce LIKEů:)

Noah's messages #7

10. května 2011 v 14:26 | Nicole
Tahle zpráva byla zveřejněna asi před 16 hodinami.... Udělala mi strašnou radost, hned si jdu přečíst ty komentáře :) Wow, už se děsně těším! To video bude bomba! Zase uslyšíme ten jeho přízvuk, ta jeho češtině mě dostává :)

Brzy vám natočíme NOVÉ video! Do komentářů (a prosíme JEN do komentářů...nikde jinde) pište otázky a na 10 otázek s největším počtem LIKEů vám Noah odpoví ve videu!

Noah's messages #6

10. května 2011 v 14:23 | Nicole
Hoj! Tak, jdu něco přidat, zase nemůžu jít ven :( No, musím říct, že Noah/Hannah teď píší docela často. Tohle napsala - asi Hannah - hned po včerejším vypadnutím Alžbětky :( A dala k tomu odkaz na vystoupení Cry Baby (btw: v jejím podání božské). Ale já osoně jsem ráda, e vypadl Kurc, ale chudák Bětka, počítala jsem s tím, že poletí Kurc a Ševčík :(Smutné, že dnes musela končit Alžběta. Připomente si jedno z nejlepších představení z celé 2. řady Superstar. Může opustit Superstar s pocitem, že nám všem dokázala jak umí neuvěřitelně zpívat! A určitě nejsme jediní kdo se těší na to, co bude dělat dál:)

Noah's messages #5

9. května 2011 v 20:45 | Nicole
Jak tak přepíná mezi SuperStar (btw Cel to sluší) a hokejem, tak jsem si odskočila i na PC a co nevidím, Noah napsal další zprávu. Ano, nepsala to Hannah, ale Noah osobně <3 Super, už se těším, až budu ukládat fotky a přidávat je společně s videama :)) <3

Bylo skvělé vidět některé z vás včera na přímém přenose! Jsem za vás hodne vděčný a hlavně za to, jak mě podporujete dodnes! Doufám, že se uvidím se zbytkem z vás na koncertě v Ostravě:) Pořád se snažíme dořešit detaily, protože byl problém s klubem. Ale brzy vám dáme vědět kdy, kde a co! - Noah
 
 

Reklama