Noah's messages

Noah's messages #34

30. května 2011 v 15:00 | Nicole
A je tu zpráva od Noaha. No přesněji od Hannah :) Noah bude mí vystoupení. Těším se na fotky a videa <3


V pátek, 3.6. bude Noah vystupovat ve Zlíně na filmovém festivále! Koho z vás tam uvidíme? :)

Noah's messages #33

29. května 2011 v 10:45 | Nicole
Hannah přidala novou fotku. Teda není nová, jen ji nově přidala. Je ze zákulisí SS ze semifinále. Je na ní Hannah, Noah i Hayley. Moc jim to sluší. Je krásná!


Nasli jsme fotku ze Superstar - Semifinale!
imagebam.com

Noah's messages #32

29. května 2011 v 10:38 | Nicole
Ale jedna dobrá zpráva po ránu.... Noah má twitter a 100% je to pravý, protože to psali i na fanpage. Jdu s ho hnedka přidat do Following....


Twitter= Noah_Ellenwood :)

Noah's messages #31

29. května 2011 v 10:34 | Nicole
Hrrr, ať mě moc nerozčilujou!!! Sakra, sakra, sakra!Doufam ze se to vam v Brne libilo.. :)

Noah's messages #30

29. května 2011 v 10:30 | Nicole
Tohle mě ale opravdu štve! Jako jako kterén vstvám brzo už o půl devátýjedu vlakem do Brna, od půl 11 jsem v Olympii, chodím tam jako debil, od půl druhý se tam s ostatníma strkám u pódia a nakonec zjistím, že tam byl Noah a já jsem ho ani neviděla. I kámošku to naštvalo. Jako to je fakt hrozný...Tady přidala (asi) Hannah fotku Noaha v obklopení fanynek z Olympie... Ježiš, já sem tak naštvaná!
Olympia mall

imagebam.com

Noah's messages #29

29. května 2011 v 10:15 | Nicole
Pořád jsem dost naštvaná, ale i přesto jsem ráda, že jsem na tý autogramiádně byla. Ale sorry, ale nemám vlastní fotky byla jsem tak nacpaná mezi lidma, že jsem nemohla vytáhnout foťák :( Tady je zatím další zpráva od Noaha/Hannah :


Děkujeme všem, co dali na fan page videa ze včerejšího LIVE chatu. Jsme moc rádi, že se hodně z vás na to dívalo! Máme to zopakovat? Chcete další LIVE chat? :)

Noah's messages #28

29. května 2011 v 10:07 | Nicole
Hojky! Tak včera jsem byla na tý autogramiádě, bylo to super. Věichni byli skvělý, mám od všech kartičky s podpisama a ještě jsem se procpala až do 2 řady ve prostředku! Ale teď jsem naštvaná! Kouknu se na Noahovu fanpage a tam některý holky píšeou, že byl včera v Olympii taky a že tam pak stál za ti stanem. No to si děláte srandu. Já v tý Olympii byla už od 11 a neviděla jsem ho ani jednou! Hrrr, fakt mě to štve a ještě ani ten Live Chat sem nestihla! Tady je zpráva z fanpage:OMlouvame se tem, kteri se nestihli podivat na LIVE CHAT, nemohli jsme to tentokrat nahrat. Priste to bude v archivu at se na to muzete podivat:) Jinak dekujeme vsem za SKVELE otazky! Mame vas radi:)

Noah's messages #27

26. května 2011 v 17:27 | Nicole
A další super zpráva. Bravo není jediný časopis, kde je rozhovor s Noahem. Hannah napsala, že červnové vydání časopisu Popcorn bude věnoaný hlavně Noahovi! Což je super, bude tam rozhovor, plakát a fotky :) Vychází to už 7.6.!!! Hannah přidala i titulku, tak si i rozklikněte. Víte co je vtipný, že i v Bravu i v Popcornu je hlavní ta stejná fotka :)
Máme pro vás další oznámení! Noah bude hlavní hvězdou červnového POPCORNu! To znamená, že se můžete těšit na rozhovor, fotky a plakát! Časopis vychází 7.6!

imagebam.com

Noah's messages #26

26. května 2011 v 17:21 | Nicole
A další zpráva od Hannah. Týká se to toho live chtu, který je dneska. Je to ještě víc upřesněný, takže učitě v těch 8 buďte na FB a na jeho fanpage. Pak sem to video hodím, někteří psali, že to pak bude v historii, takže v pohodě. Nevím totiž jak to stinu, je dost možný, že půjdu na volejbal. Je u nás turnaj a já tam zase budu a tak nevím jestli se nepůjdu domluvit jak to teda bude :) Jinak máte to Bravo? Já jo, možná to nascreenuju, podle času. Ale tady už info od Hannah:
DNES: vychází časopis BRAVO kde je rozhovor s Noahem + máte možnost mít osobní rozhovor s Noahem přes USTREAM LIVE ve 20:00!! Těšíme se na vás:)

Noah's messages #25

26. května 2011 v 17:17 | Nicole
Tak to přidávám i jako právu abych to měla kompletní. Jinak, je změněná profilová fotka a ta je taky nová. U té bohužel žádná zpráva nebyla :( Ale super Hannah!Když mě neposlouchá a dělá si srandu....výsledek je takový:)
imagebam.com

Noah's messages #24

25. května 2011 v 16:23 | Nicole
Ták a poslední zpráva, zatím :) Psala i Hannah. Jde o ten live chat. Bude to už zítra! Tak no to hlavně neapomeňte!Ve čtvrtek, 26.5. bude Noah LIVE na USTREAM! Připravujte si otázky a na některé z nich odpoví:)

Noah's messages #23

25. května 2011 v 16:15 | Nicole
Ještě jedna zpráva přímo od Noaha :) Napsal to hned poté, co zveřejnil tu předchozí. Já teda ty Piráty ještě neviděla, ale asi to bude super, co jsem tak slyšela :) Jinak pokud vás to zajímá, tak na to Noah do komentářů odpověděl:My jsme šli na 3D...do Polska...jedině v Polsku mají 3D v angličtině:D

Jinak - kdo už viděl Piráti z Karibiku 4? Co na to říkáte? Dnes jsme na tom byli s rodinou a myslím, že to bylo dost dobré... - Noah

Noah's messages #22

25. května 2011 v 16:13 | Nicole
Možná víte, že včera od 19:00 do 20:00 probíhala "lajkovací anketa" na facebookové stránce Brava. Pak to prodložili do 21:00. Šlo o to, že do komentářů se měli psát různé skupiny, zpěváci a zpěváci a u kterého byla nejvíce likeů, tak ten vyhrál. A hádejte, kdo se nakonec stal vítězem?! Jasně, Noah! A tohle napsal na fanpage asi před 17 hodinami :) Nějakej fanoušek napsal, že má chybu ve slově věrné, že by tam mělo být věrní, že prý jeho fanoušci jsou i kluci a Noah na to odepsal, že má pravdu a že se omlouvá :)

Dozvěděl jsem se o lajkovací anketě v Bravu! Díky fanouškům, co mi dali like:) Jste opravdu věrné a jsem za to vděčný! - Noah

Noah's messages #21

24. května 2011 v 19:02 | Nicole
Mám tu nejnovější zprávu. Je od Hannah a Noaha se to netýká, ale i tak to sem dávám. Hannah moc gratuluju. Kdo vy nevěděl - Hannah maturovala. Jinak mohli jste si všimnout, že změnili profilovou fotku, je focená Hannah a je úžasná...


Dekuji VSEM co mi drzeli palce:) Dala jsem to na 100%!!! - Hannah

Noah's messages #20

22. května 2011 v 19:34 | Nicole
Jej, opět zpráva z Facebooku. A opět od Hannah (jak taky jinak, Noah píše jen někdy). Týá se to toho live chatu. Určitě sledujte Noahovu fanpage, Hannah dá vědět, kdy to bude.... Teď se musí smát - jedna holka se tam ptala, jestli Noah taky někdy nadává, škoda,že Hannah neodpověděla. To by mě fakt zajímalo :)


Noah na Ustream dnes nebude! Samozrejme oznamime az bude LIVE chat...jen jsme vas na to chteli dnes upozornit:) Dekujeme za pochopeni:)
 
 

Reklama