Noah's messages

Noah's messages #49

5. června 2011 v 18:39 | Nicole
Wow, dneska těch zpráv teda je.... Další odkaz, tentokrát na vystoupení z 2.semifinále, kdyžNoah zpíval Just The Way You Are od Bruna Marse :)

Noah's messages #48

5. června 2011 v 18:36 | Nicole
Ok, tak fotky asi nestihnu, tak aspoň ty zpráva. Jinak na Noahvě fanpage je naplánovaná taková akce. Bylo by fajn, kdyby jste se zapojili. Bylo by super, kdyby se o tom v přímém přenosu zmínili :) Tady je zpráva stará asi 9 hodin, je to odkaz na video z 1.semifinále, když Noah zpíval Come Together :)


Dnes je Grandfinále...Pojdme si připomenout Noahovo 1. semifinálové vystoupení!

Noah's messages #47

5. června 2011 v 13:17 | Nicole
Tak, asi se vedrem rozpustím, ale jedu dál... Tady nás Hannah upozornila aby jsme hlasovali, tak se připojte a podpořte Noaha svým hlasem! Zatím vede Gábina Gunčíková, ale Noah je hnedka druhý....


Hlasujte pro Noaha:)

Noah's messages #46

5. června 2011 v 13:14 | Nicole
Tak, další zpráva. No spíš je to fotka. Noah s miminkem :) Je to roztomilý!
Noah na navsteve:)

imagebam.com

Noah's messages #45

5. června 2011 v 13:03 | Nicole
Takže, s notebookem jsem se přesunula ven na terasu... Je pekelný vedro! Ale mám toho dost na přidávání, takže musím. Jé teď krásně fouká <3 :) No, je tu další zpráva. A vidíte, teď mi došlo, že je změnněná profilka a já jitu ještě nemám....

Kde nakupuje Noah? V H&M! Tady máte jeho oblíbené triko!

Noah's messages #44

5. června 2011 v 12:28 | Nicole
Achjo, to nesnášim, když moc nepřidávám a pak se to tahkle nahromadí :( No nic, tady je i i video, když Noah s Hannah zívali Billie Jean...Billie Jean (by Michael Jackson), performed by Hannah and Noah Ellenwood at the Zlin Film Festival, 2011

Noah's messages #43

5. června 2011 v 12:23 | Nicole
Mám tu další zprávu u které je video, to video je jen na FB a tak nejde vložit, tak tu budete mít jen odkaz. Ale vystoupení moc pěkný, jen kdyby to ječení šlo vypnout :)With You (by Chris Brown), preformed by Noah Scott Ellenwood at the Zlin Film Festival, 2011

Noah's messages #42

5. června 2011 v 12:20 | Nicole
A jedeme dál. Tuhle zprávu psala Hannah, řekla bych. No, těch fotek je tam fakt hodně, to budu ukládat pěkně dlouho...Pro ty co byli ve Zlíně: Chceme vidět vaše fotky ze dneška:) Tak je sem dejte jak budete mít čas!

Noah's messages #41

5. června 2011 v 12:18 | Nicole
Tak, nejdřív přidám zprávy a pak fotky. Chci přidat Cel s fanoušky, pak Cel a klubouk, Noah a fanoušky, Noah v Brně a taky Noah ve Zlíně. Nevím jak to stihnu... Tady je zatím zpráva:


Děkuji VŠEM, co přišli na představení ve Zlíně. Také děkuji Českému Rozhlasu za pozvání! Byla tam skvělá atmosféra a to JEN díky VÁM! :) - Noah

Noah's messages #40

3. června 2011 v 15:56 | Nicole
A taky nejnovější zpráva od Noaha,řekla bych, že to psal on. Byla zveřeněna asi před 5 hodinami. Těším se na fotky a videa :)


Moc se na vás těším ve Zlíně na namesti míru. za hodinu na mem prvnim vystoupení..:)

Noah's messages #39

2. června 2011 v 18:01 | Nicole
Wow se zprávami od Noaha/Hannah už se blížíme ke čtyřicítce :) (Asi) Hannah napsala, na co můžou těšit ti, co se jdou zítra kouknout na Noaha. V minulé zprávě jsme se dozvěděli kdy bdue zpívat a tady je dokonce jaký songy!!! Maj to dobře vymyšlený - jedna písnička ze SS, jedna z videí co nahrávali a jedna z Live chatu :)


Zítra se můžete těšit na: Come Together, With You a Billie Jean!

Noah's messages #38

2. června 2011 v 15:26 | Nicole
Čauky! Moc mě mrzí, že včera nic nepřibylo, ale vůbec jsem neměla čas. Přišla jsem ze školy a pak sem šla ven a pak hnedka na volejbalovej trénink ze kterých sem přišla a hnedka šla do postele :) Mám tu novou zprávu. Psala ji Hannah, řekla bych. Týká se to Noahových vystoupení zítra ve Zlíně. Videa (pokud Hannah nějaká natočí a nebo pokud nějaký najdu) vám sem hodím buď v pátek večer, to se uvidí a nebo až v neděli. Ta samý s fotkama. V sobotu jdu totiž na celej den na hřište, je u nás volejbalovej turnaj :)


Zítra 3.6. bude Noah vystupovat na filmovém festivále ve Zlíně! Měl by vystupovat v 11:30, 13 a 15 hodin. Těšíme se na vás!

Noah's messages #37

31. května 2011 v 20:20 | Nicole
Nééé, ten náš chalan se nechal ostříhat! :( To jsem eda zvědav, jak bude vypadat.... Chtěla by to nějakou fotku :) Takže Hannah, šup šup! Jinak na nějaké otázky na fanpage odpovídala jeho mamka Amy, tak se kdyžtak mrkněte!


Konenčně jsem ostřihany...:)

Noah's messages #36

31. května 2011 v 20:18 | Nicole
Hojky! Dřív jsem to nestihla sorry :( Mám tu zprávu od Noaha. Ano, nepsala ji Hannah, ale Noah. Napsal to po včerejším vyřazování....
Gratuluju Gábině a Lukášovi! Zaslouží si být v Superfinále a těším se na příští neděli! - Noah

Noah's messages #35

30. května 2011 v 15:07 | Nicole
No tohle není zpráva, ale řekla jsem si, že budu přidávat všecko. Tady je odkaz na jedinou oficiální stránku (kromě fanpage na FB). Určitě se tam koukněte!


 
 

Reklama