close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Noah's messages

Noah's messages #64

14. června 2011 v 14:53 | Nicole
A ještě jedna zpráva. Podle mě zase od Hannah :) Napsala ji před necelou hodinkou. Už se na ten Ustream těším, jen nevím jestli to stihnu, doufám, že tentokrát už to bude v tom archivu nebo to aspoň zase někdo nahraje :)


Uz se tesime na USTREAM, ktery bude dnes v 19:00! Doufam, ze tam uvidime vetsinu z vas:)

Noah's messages #63

14. června 2011 v 14:49 | Nicole
Čaute! Mám tu tu očekávanou zprávu o které Hannah psala i minule. A odhadle jsem to, dokonce 2x. Jde o koncert v Ostravě a i o Live Chat a Ustream :) Ten bude teda už dneska v 19:00, což je trošku komplikace. Dneska večer jsem si totiž chtěla obarvit vlasy a kdo ví, kdy ten Ustream zkončí. Sice píšou, že bdue jen hodinu, ale i minule byl před hodinu :(


Koncert v Ostravě! A nejen to, ale zítra v 19:00 - 20:00 hodin bude Noah LIVE na Ustream a právě TAM vyhlásí soutěž spojená s koncertem!

Noah's messages #62

13. června 2011 v 18:20 | Nicole
Hoj, jdu zase něco přidat. Před chvilkou jsem se vrátila, byla jsem na očkování proti rakovině děložního čípku :) Je tu nová zpráva od Noaha/Hannah. Psala ji Hannah, řekla bych. Ona má prej vždycky klávesnici přehozenou do angličtiny a tak píše bez čárek a háčků :) Takže, v 20:00 buď te určitě na FB, bude překvápko. Mě napadají jen 2 věci - Live Chat nebo nový cover. A nebo datum koncertu v Ostravě, to je taky možný. Takže uvidíme :)Mame pro vas dobrou zpravu, kterou zverejnime dnes vecer ve 20:00 hodin!

Noah's messages #61

10. června 2011 v 14:33 | Nicole
Ok, tak jdu přidávat. Vůbec nevím klik toho bude... Pokusím se postahovat ty obrázky ze Zlína,asi nějaký fotky s fanoušky.... Ale moje ségra má zítra narozky a dneska to budeme slavit. Budem grilovat a tak nevím jak to bude. A možná pojedu na celý víkend pryč, to taky ještě nwm....
A teď k článku, Hannah přidala novou, dokonalou fotku Noaha. Všecky fotky z tohoto "modrého shootu" (tak já říkám těm fotkám v modrém tričku) jsou perfektní. Příští dess bude asi s nimi :)
imagebam.com

Noah's messages #60

8. června 2011 v 15:55 | Nicole
Ták, kdo chodí na fan page, tak je tam odkaz na jednu facebookovskou stránku. Je to akce s názvem Albrechtické oko a Noah tam bude vystupovat, jei na plakátu :) Huu, budou fotky!!!


Dnes mi z USA priletel mikrofon:D Je fakt skvely a ve stylu Elvise. Tesim se na koncert, kdy ten mikrofon pouziju! - Noah

Noah's messages #59

8. června 2011 v 15:49 | Nicole
Ok, jdu na zprávy od Noaha. Psala to Hannah a je to nová fotka, je krásná! Mrzí mě to, ale ty fotky ze Zlína přidám asi až o víkendu. Teda možná to stihnu zítra odpoledne, ale nevím. Ve čtvrtek totiž máme odpoledko a spíme ve škole, takže nevím jak na tom budu s časem... Jo, nová "verze" přidávání zpráv je i u Noaha.Prali jste si novou fotku, tak tady mate jednu:)
imagebam.com

Noah's messages #58

6. června 2011 v 16:37 | Nicole
Tahle zpráva byla zveřejněna cca před 15 hodinami. Já jsem teda moc chtěla aby vyhrála Gábi! To, že vyhrál Lukáš mě trošku naštvalo, protože Gábina je mnohem lepší. Ale i tak si myslím, že Gábi se prosadí víc než Lukáš..


Gratulujeme Lukášovi k jeho zasloužené výhře dnes večer! Byl to těžký boj, protože Gábina dnes byla taky úžasná! Skvělý konec skvělého řádu ČSS!

Noah's messages #57

6. června 2011 v 16:30 | Nicole
Hoj! Sme se dneska neučili, heč! Byla u nás olympida a my jako deváťáci jsme tam šli pomáhat ke stanovištím. A v pátek se taky neučíme, je meziškolní olympiáda, tam taky pomáháme. A ve čtvrtek spíme ve škole :) Ale, proč to vůbec píšu... Tady jsou další zprávy... Tuhle Hannah napsala chvilku po té minulý, ale já ji už nestihla přidat :(
Leos a Tina

imagebam.com

Noah's messages #56

5. června 2011 v 19:19 | Nicole
Tak nic, myslela jsem, že končím, ale kouknu se na FB a Hannah zrovna přidalauplně novou fotku z Incheba Arény. Aspoň víme v jakých místech máme Noaha hledat, teda pokud nebude sedět s ostatníma ze SS. Al řekla bych, že spíš s rodinou....
Incheba.... Zaciname!!!!!
imagebam.com

Noah's messages #55

5. června 2011 v 19:09 | Nicole
Tak a je tu poslední zpráva, uff :) Je to poslední co dneska přidám. Sorry, ale je to tak. Půjdu se najíst, pak umýt a nakonec budu v TV hledat Noaha celej přímej přenos :) Tak, tady je ta zpráva. Zkusím zítra přidat ty fotky, ale uvidím jak na to budu s časem...Jinak pls, koukněte s na fanpage a připojte se k akci fanoušků s SMSkama :)


Pro vsehny co dnes budete na Superstar: vyfotte se s Noahem a dejte to do zitrka do 17 hod. na fan page. Chceme videt kolik fotek se tady objevi, ok?:)

Noah's messages #54

5. června 2011 v 19:05 | Nicole
A Hannah přidala i novou fotku. Vypadá to jako při focení shootu, to by bylo super! A je to čerstvá fotka, protože Noah tam má ty krátký vlasy. Teda mě se víc líbil s těma delšíma, ale co...
EDIT:Tak Hannah přidala ještě jednu, tak ji taky dávám sem :)Studio v Ostrave...

imagebam.com
imagebam.com

Noah's messages #53

5. června 2011 v 18:51 | Nicole
No jestli ty zprávy témhle tempempůjdou i dál, tak tentl týden překonáme stou zprávu :) Doufám, že dneska bude na Noaha záběr :)


Jsme na cestě do Prahy! Těšíme se na vás dnes večer!!!

Noah's messages #52

5. června 2011 v 18:49 | Nicole
A je tu i video z dlouhé cesty. Už vím proč nás Hannah zasypala tolika videi. V další zprávě píše co dělá... Asi se v autě nudila a pak přidávala :)

Noah's messages #51

5. června 2011 v 18:45 | Nicole
Néé, Hannah přidala i toho. Je to video z vyřazování kde Noah vypadl. Pro mě to byla nejhorší chvíle z celé ČSS. Už nikdy to nechci vidět znovu....:(


Noah's messages #50

5. června 2011 v 18:41 | Nicole
A Hannah přidala ještě i Haven't Met You Yet ze 3.semifinálového víkendu :)

 
 

Reklama