N - Videos

Billie Jean by Noah and Hannah

24. května 2011 v 18:32 | Nicole
Druhý posuperstarovský cover je Billie Jeans od Michaela Jacksona. Moc pěkně zpracovaný. Super kvalita jak obrazu, tak zvuku :) Děsně si mi to líbí! Asi víc než Yellow. Tohe je fakt úžasný! Hannah by se měla do SS přihlásit příští rok, zpívá krásně. Určitě bych jí fandila :)

Yellow by Noah

24. května 2011 v 18:21 | Nicole
Dokonalý cover písničky Yellow od Coldplay. Fakt uplně perfektní. Tohle video miluju. Můžeme tam při refrénech slyšet i Hannah. Zkrátka je to super, pokud jste to ještě neviděli, tak si to určitě pusťte >3 Mimochodem tohle byl první cover po jeho vypadnutí ze SS. Tuhle písničku chtěl zpívat v 1.finále a ta se s Hannah rozhodli to fanouškům dopřát aspoň takhle.

Apologize by Noah

24. května 2011 v 18:14 | Nicole
Tady je video z oslavy jejich školy. Noah tam hraje a zpívá písničku Apologize od One Republic. Ta je skvělá i v originále. Noah ji má v takové zrychlenější verzi. A jak si můžete všimnout, je to z období, kdy měl ještě krátké vlasy. Ale je to úžasný. Je to taky z roku 2009, stejně jako Everything. Tady mi ale Noah připadá mnohem starší než právě v Everything.

Evereything by Noah

24. května 2011 v 18:08 | Nicole
Tohle video je staré už přes 2 roky a je to znát. Jak na zpěvu (což samozřejmě není nic ve zlé), tak když se podívate na Noaha. Ale na tu kyraru prostě válí! Super!

Sweet Home Alabama by Noah

24. května 2011 v 18:00 | Nicole
Mám tu další video. Noah zpívá písničku Sweet Home Alabama od Nirvany. Řeknu vám, docela rozdíl od oststním jeho coverů :) Ale Nivana je super! Nářez! Je to boží. Kluci válí. A zas tu máme Noaha s kytarou...:)

Viva La Vida by Noah and Hannah

24. května 2011 v 17:13 | Nicole
Zdravím! Včera jsem opravdu chtěla něco přidat, ale prostě mi nevyšel čas. Jdu přidat nějaká videa s Noahem. Tohle je z jejich YouTube channelu. Jestli chcete jejich videa odebírat, tak jejich channel se jmenuje Inwood :) Tady je video, kde zpívá Noah a Hannah písničku od Coldplay - Viva La Vida. Jo, tuhle zpívali všichni kluci dohromady v prvním simifinále. Na dotaz, proč je tam takovej smách Hannah napsala, že u toho promítali fotky ze 4.ročníku, tak se všichni smějítěm fotkám... A Noah má kytaru <3 Zpívají pěkně.

MTV Backstage LIVE: SuperStar 6

18. května 2011 v 17:00 | Nicole
Asi se ptáte proč to sem dávám.... Je tam 2x zmíněný Noah. V jednom (už starém) videu se ptali porotců, kdo byl nebo je jejich favorit. Bylo to tuším mezi posledním semifinálem a prvním finálem. A Rytmus tehdy řekl, že jeho favorit byl Noah. Ale Rytmus není jedniný porotce, kdo měl Noaha oblíbeného. Přetočte si tohle video až na rozhovor s Palem Haberou a on ho tam 2x zmíní a samozřejmě v dobrým... Udělal mi radost <3

Next videos from Jerguš's concert

3. května 2011 v 19:26 | Nicole
Mám tu 2 úžasná videa z Jergušova koncertu. Jde oto stejné, co tu už bylo (Come Together, I Don't Need No Doctor), ale tady je to ve skvělé kvalitě. I zvuk, i obraz :) Můžeme vidět i ty Noahovy pohledy..., je to totiž mnohem blíž než videa od Hannah. Ta jeho ruka mě prostě dostává, to je prostě jeho gesto :)) Zapíval to jednoduše úžasně <3

Noah like a guest on Jerguš Oravec's concert [April 29th, Trenčín] - Come Together

30. dubna 2011 v 22:22 | Nicole
Já vím,že tohle už tu bylo, ale tohle video je z bližší vzdálenosti a z uplně jiného pohledu. Super, natáčela to jedna fanynka a musím říct, že no to, že na to to má velmi dobrou kvalitu!

Noah on Jerguš Oravec's concert [April 29th, Trenčín] - I Don't Need No Doctor

30. dubna 2011 v 22:14 | Nicole
A mám tu i video od Hannah s písničkou I Don't Need No Doctor. Úžasné, nezpívá jen Noah, ale i Jerguš. Moc se jim to povedlo. Fakt super!

Noah on Jerguš Oravec's concert [April 29th, Trenčín]- Come Together

30. dubna 2011 v 22:11 | Nicole
Určitě víte, že Noah byl včera hostem na koncertě jeho kamaráda ze SuperStar Jerguše Oravce. Koncert byl v Piano Club v Trenčíně. Noah zpíval 2 písničky - Come Together a I Don't Need No Doctor s Jergušem. Oboje se moc povedlo. Hannah to celé natočila a nafotila a tak máme fotky. Nejprve tu mám video, kde zpívá Come Together <3
 
 

Reklama