N - Photos from performances

Vystoupení na Zlínském filmovém festivalu, 3.6.2011 - fotky

10. června 2011 v 15:37 | Nicole
Tak konečně tu mám ty fotky z toho Zlína. Ještě, že má Noah tak super fanoušky, kteří to pěkně přidávají na fan page. Je tam i Hannah, když s Noahem zpívali Billie Jean. Některý fotky jsou fakt super! A samozřejmě je tam i s kytarou :) Sluší to jemu i Hannah.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Photo from Jerguš's concert

1. května 2011 v 22:59 | Nicole
Nějaké fanynky přidaly na of. fanpage i svoje fotky z koncertu a já je tu pro vás mám. Je jich málea nejsou moc kvalitní, ale nevadí :) Hlavně, žetam je Noah! Jsou tam i 2 fotky ze zákulisí, kde se kluci očividě skvěle bavili a nejspíš se polívali vodou :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Noah on Jerguš Oravec's concert [April 29th, Trenčín] - Photos

30. dubna 2011 v 22:51 | Nicole
Tak, z Noahovy oficiální fanpage jsem postahovala fotky z koncert focené Hannah, je jich celkem 18. Jsou úžasný, Noah tam vypadá fantasticky a taky dokonale zpíval (viz. videa) <3 A Noah plánuje koncerty, už se těším až budu ukládat další fotky a videa!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama