N - Other photos

Rozdávání autogramů ve Zlíně

3. června 2011 v 16:06 | Nicole
Hannah (?) přidala a fanpage novou fotku. Je z dneška, Noah se ta podepisuje fanynkám. Nejspíš po jednom ze svých vystoupení. Já už chci fotky fotky. Jasně, teprve před hodinou měl poslední vystoupení, to ještě nemůžou být ani doma :) Nejpíš to všecko přidám v neděli. Dneska večer jdeme chystat hřiště na volejbalovej turnaj, takže tu nebudu. Zítra budu celej den na tom turnaji a v neděli asi něco přidám, ale v neděli to jdeme po tom turnaji zase uklízet, tak nevím kdy :) Ale k fotce - Já chci taky podpis!!! A ještě něco konečně jsem viděla ten Live Chat, co jsem minulej tejden nestihla :)

EDIT:Tak přidávám ještě jednu...

ImageBam image upload ImageBam image upload

Noah zlobí aneb "nepovedený" fotky od Hannah

26. května 2011 v 17:12 | Nicole
Hannah přidala ještě jednu fotku a napsala:Když mě neposlouchá a dělá si srandu....výsledek je takový:)
Pak to přidám i ke zprávám, ale tady je ta fotka. Je až neuvěřitelně roztomilá. Fakt super!

imagebam.com

Nová fotka od Hannah!

26. května 2011 v 17:07 | Nicole
Hannah dala na FB novou fotku, kterou fotila. Je boží! Samozřejmě s Noahem. Vypadá tam...jak to říct...jako kdyby plánoval nějakou krutou pomstu a nějakým zázrakem i zároveň roztomile. Dobrý práce Hannah! Takhle fotke je i jako nová profilovka na fanpage :) Pak ji přidám k shootům, ale to až je tam budu mít doplněný všecky.

imagebam.com

BTS of shoot with Helena

22. května 2011 v 19:17 | Nicole
Určitě si pamatujete, jak jsem sem dávala tu fotku ze Sedmičky. Tady jsou 2 fotky z focení tohoto shootu. Už se těším, až se objeví víc fotek :) Ale tyhle BTSky jsou dobrý, Noah vypadá úžasně!

imagebam.com imagebam.com

Noah v Sedmičce!!!

19. května 2011 v 18:40 | Nicole
Tohle je naprosto úžasný! Nejdřív to na fanpage dala nějaká fanynka (první fotka) a pak to kvalitnější přidala i Hannah (druhá fotka) a nakonec tu stejnou fotku zveřejnilo i Bravo. Je dokonalá. Je na ní Noah a Helena Zeťová se sekerou :) Noah tam vypadá dokonale! Uplně perfektní! A Bravo ještě napsalo, že rozhovor a nový fotky budou v Bravu už za týden. Jsem zvědavá na ty fotka (i na rozhovor samozřejmě)

imagebam.com imagebam.com

2 nové fotky z FB

16. května 2011 v 16:37 | Nicole
Tady jsou 2 dokonalé fotky. Je to práce Hannah, ona je úžasná fotografka. Pak je hodím k shootům. To mi připomíná, že mi tu chybí všechny Noahovy shooty a některý shooty s Cel :) Ale tyhle fotky sou perfektí <3

imagebam.com imagebam.com

Co svedou fanoušci?

8. května 2011 v 19:20 | Nicole
Na oficiální fanpage 2 holky přidali fotky. Na té první jsou placky s Noahem, které si fanynka vytvořila a napsala něco ve smyslu, že takhle bude Noah pořád s ní. A ta druhá je fotka pokoj a je polepená fotkami s Noahem :)

imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama