N - Articles

Online rozhovor na FB Brava?

14. června 2011 v 15:00 | Nicole
Super zpráva. Na facebookové stránce Brava byla zase akneta. Šlo o to, že se měli psát "interpreti" a 3 , u kterých bude nejvíc likeů, tak s nimi bude online rozhovor. Nejvíce likeů měli Noah :), Martin Harich a Miro Šmajda. Bude to super... Tady je důkaz:

Albrechtické oko 2011

8. června 2011 v 16:01 | Nicole
Tak, jak jsem už psala, Noah by měl vystupovat na akci s názvem Albrechtické oko 2011. Koukla jsem se na tu stránku a je tam plakát akce, kde je i Noah. Tato akce se koná od 16. do 19.června a Noah bude vystupovat v sobotu 18.6. v 17:00. Jeho vystoupení by mělo tvrvat asi půl hodiny :) A vstup je volný...

Noah bude novém Popcornu!

26. května 2011 v 17:30 | Nicole
Přidávám to i samostatně k novinkám. Noah bude v červnovém vydání časopisu Popcorn. Bude tam rozhovor, fotky a i plakát! Doufám, že tam budou jiný otázky než byli v Bravu... Ale už chci ten plakát, pěkně poputuje na zeď k ostatním :) Vychází už 7.června. Tady je titulka:

Rozhovor v Bravu už zítra!

25. května 2011 v 16:32 | Nicole
Jak už jsem psala u videoukázky, zítra vychází nový Bravo va kterém najdete rozhovor s Noahem. Určitě si ho kupte! Budou tam prej i nějaký nový fotky, no uvidíme :) Tady je titulka, tole najdete Noaha :)

Bravo 11/11 - videoupoutávka

25. května 2011 v 14:38 | Nicole
Mám tu video, které se týká časopisu Bravo. Zítra totiž vychází nové a je tam ten velkej rozhovor s Noahem. Určitě si ho koupím. Už se těším, až si počtu :) Tady je videoupoutávka. Noaha můžete vidět na titulce. O rohorovoru se tam ale nemluví :( Dávám to k novinkám...

Náhrává se singl???

17. května 2011 v 20:53 | Nicole
Mám tu článek, který je ze stránky superspy.cz. Pokud je to pravda, tak se máme na co těšit :) Bylo by to úžasný! A už za 2 týdny a v rádiu!!! <3 Zezačátku se sice rozebírá Tinin "průšvih" během přenosu, ale pak dál, to si určiě přečtěte!!!


Zpěváka Noaha Ellenwooda si určitě budete pamatovat. Začátkem dubna rozplakal svým vyřazením z Česko Slovenské SuperStar statisíce lidí.

A vůbec poprvé v historii i samotnou moderátorku pořadu. Tina se neudržela a pustila uzdu svým emocím. Plakala, jako by šlo o život, a uklidnit ji musel až její kolega Mareš. ,,Pojď za mnou a jen se vyplakej, nemusíš se za to stydět," objímal ji statečně Leoš, který se jistě musel cítit jak hrdina.

,,Noah je ztělesněním dobra, pokory a talentu. Takového syna chci mít!" komentovala svůj výpadek Tina krátce po přenosu na svých facebookových stránkách. ,,Uvědomuju si, že je to jen hra, 5. června je po všem, celé je to nafouknutá bublina okolo make-upu, světel - a je to celé velká sranda. Ale když tam najednou stojíte a vidíte, jak na tom těm děckám záleží, jsou to zlatíčka...," napsala a zřejmě doufala, že jí její moderátorské selhání odpustíme. Stalo se.

Avšak přesto, že nám finalisti tolik jako jí k srdci nepřirostli, Noahovi upřímně fandíme a radujeme se spolu s Tinou. Podařilo se nám totiž zjistit, že se mladého a nadějného zpěváka ujal člen kreativního týmu SuperStar Patrik Petr a společně připravují Noahův debutový singl!

,,Napřed zkusí vyjet jednou písničkou, pokud se to chytne, natočí celou desku. Mělo by to být něco ve stylu Bruno Marse a Johna Mayera. Do dvou týdnů by se to mělo objevit v rádiích," řekl nám náš zdroj ze SuperStar a dokonce přihodil i žhavý drb. Přestože se totiž Noah nedostal do top dvanáctky, má s Novou a Markízou uzavřenou velmi přísnou smlouvu. Z té vyplývá, že i tak bude muset po dobu několika let odvádět část svých zisků ze zpívání právě zmíněným televizím. A tomu se říká pech...

Nový plakát v Bravu!

12. května 2011 v 17:36 | Nicole
Určitě víte, že dneska vyšlo nový Bravo a je tam plakát Noaha. Naštěstí tam není tak divná fotka jak minule a taky je tam konečně v A3! Je úžasnej. Je to takovej plakát, kde jedna velká fotka a naboku ještě 4 malý <3 Je dokonalej, pěkně poputuje na zeď. Miochodem, tady je fotka z oficiálních stráek Brava :)

Celeste Buckingham bude moderovat Počasí ve Snídani s Novou

12. května 2011 v 17:05 | Nicole
Wow, oficiální stránky SS zveřejnili video týkající se předpovědi počasí s Cel :) Je to super a musím říct, že to musí být fakt těžký! Dávám to k novinkám....

Tina vypadnutí Noaha obrečela v přímém přenosu

9. května 2011 v 17:28 | Nicole
A pokračjeme dál, tady je článek o údajně obravském skandálu. Jenže Tina taky na FB psala, že když řekla: "Tohle se nemělo stát," měla na mysli svě selhání a ne to, že my místo Noaha měl vypadnou Ševčík. A některá media to prostě nafoukla! Více v celém článku....

Moderátorka SuperStar Tina (27) šokuje svým tvrzením, že je SuperStar jedna velká nafouknutá bublina! Podle jejích slov vlastně o nic nejde. To se ale pěkně mýlí! Všichni soutěžící i diváci u televizních obrazovek, kteří za peníze posílají své hlasy, si to rozhodně nemyslí, kdyby to tak bylo, proč by soutěž měla po celém světě takový úspěch?

Navíc v pondělí večer Tina ukázala, proč by se měla raději držet profese zpěvačky. Svým neprofesionálním chováním rozhodila jak soutěžící, tak i diváky.

Článek o vypadnutí Noaha

9. května 2011 v 17:23 | Nicole
Mám tu další článek z Blesku.cz. Jde o poslední semifinále. Píšou jak o Cel (ale jen, že postoupila),tak samozřejmě o Noahovi. Něco z toho jsou docela nesmysly, ale i tak, tady to je:
Česko Slovensko hledá SuperStar už zná svých dvanáct vyvolených! V pondělí večer vypadli další čtyři soutěžící, čímž kolegům otevřeli dveře dále. Do finále tedy postoupili Petr Ševčík (19), Michal Šeps (16), Monika Povýšilová (18), Matej Piňák (25), Klaudia Pappová (20), Martin Kurc (19), Alžběta Kolečkářová (19), Martin Harich (15), Gabriela Gunčíková (17), Simona Fecková (22), Celeste Rizvana Buckingham (15), Lukáš Adamec (24). Ti budou bojovat o výhru 100 tisíc eur, což je bezmála 2,5 milionu korun.

Poslední semifinálový večer byl hodně emotivně vypjatý. Všichni samozřejmě chtěli postoupit až do velkého finále. To se ale podařilo jen těm nejlepším. Čtyři soutěžící prostě museli SuperStar opustit. Těmi, komu se zničil sen o výhře, se stali Alexandra Vokalíková (18), Jerguš Oravec (21), Aneta Salačová (22) a Noah Ellenwood Scott (15).

Noah byl favoritem Blesku...

9. května 2011 v 16:43 | Nicole
Zdravím, jdu přidat nějaké články, kde jsou zminěni Noah nebo Celeste. Jsem zrovna na stránce blesku, takže začnu tam. Je to sice bulvár největšího kalibru, ale tak co. Navíc tam jsou super fotky. A budu přidávat jen čísti s Noahem nebo Cel a ne celé články, nechce se mi:)

SuperStar se sice teprve pomalu rozjíždí. Blesk.cz si už i přesto stihl vyhlédnout své favority na vítězství. Kdo by si určitě zasloužil postup do finálových kol? Blesk.cz hodnotí.

Noah Scott Ellenwood (15)
Tento mladý Američan, který se spolu s rodiči (oba také Američané) přistěhovali do Českého Těšína považujeme za velkého favorita celé soutěže. Na Noahovi je vidět, že má muziku a rytmus v krvi. Zazpíval píseň od amerického zpěváka Johna Mayera "I don´t need no doctor" a porotě spadla čelist. Nám také. Jeho silnou stránkou jsou anglicky zpívané písně. Uvidíme ale, jak si poradí s těmi českými.
Blesk.cz: 90%

Ostatní odpovědi od Hannah

5. května 2011 v 19:47 | Nicole
Hannah se eda do toho odpovdání pustila naplno. Na některé otázky už odpovídá poněkolikátý, to já bych se na to už vys*ala :) Jako je snad jasný, že nemůžou zameškávat každý pondělí (když tam jsou v neděli) a ještě v úterý (kdyby jezdili na vyřazování)?? To je fakt dementní otázka!

 • v neděli nejspíš nebudou na SuperStar :(
 • v pondělí tam nejezdí, protože mají školu a bydlí daleko a už kvůli SS zameškali hodně
 • osobně neznají Jaromíra Nohavic (on totiž bydlí ve stejném městě), ale už ho párkrát viděli
 • už se uvažuje o vytvořejí oficiálních webových stránek, měli už pár nabídek, ale ještě hledají toho správného člověka
 • Noah je dobrý v matematice
 • na dotaz jestli Noah bude mít vlastní písničku Hannah napsala: To uvidíte :)
 • Noah hrával baseball, jednu dobu i basketbal
 • Noah rád běhá, když to stihne, ráno chodí s jejich mamkou běhat
 • Noahovi se líbí historické filmy
 • možná Noah natočí další videa s Calebem

Ježiš už na to kašlu, to ostatní mi nepřišlo tak zajímavý. Ale je tam toho i víc, mrkněte tam!

Jak to bude s tričkama s Noahem....

5. května 2011 v 19:36 | Nicole
Možná víte, že před časem byla na Noahově of. fanpage anketa ohledně triček s Noahem. Dneska se jedna holka ptala a Hannah jí odpovídala. A mám toho pár vybraných příspěvků....
 • na tričkách už se pracuje
 • možná se časem budou dělat i jiné věci než trička, ale začne s s nimi
 • Hannah později upřesní, jak bude možné si je zaokupit

Hannah odpovídala na otázky!

5. května 2011 v 17:47 | Nicole
V předchozím článku jsem přidala zprávu z fapage a Hannah tam v komentářích i odpovídala na dotazy. No přesněji si tam psala s jednou holkou a odpovídala na její dotazy, prootže nikdo jinej se neptal :D Tak tady jsou odpovědi, dávám je s otázkou. Některé mě obvzlášť potěšili:
Otázka: Jaaajj .. uz se moc tesime. .!!! a muzes se zepgtat vim ze to tady asi bylo hodnekrat ale budete 8 nebo 9.5 na superstar ::? minule ste byli ani jsem o tom nevedela\.:??
Hannah: To jeste nevime. Spis ne, protoze Noah musi byt v pondeli ve skole:) Ale pokud se to zmeni, tak napiseme!

Otázka: ok .. dekuji moc za odpoved. a jinak jak se mate..?
Hannah: Mame se dobre....jsme hodne "busy", ale zvladame to!

Otázka: jaj.. to jsem moc... rada ... verim musite mit poradny zavrah.. a bude jeste nejake videiko .?
Hannah: Urcite bude....pripomenu dneska Noahovi at neco nahraje:)

Nový Čas o Jergušově koncertě

5. května 2011 v 17:20 | Nicole
Před dvěma dny se na cas.sk objevil i článek o koncertu Jerguše, kde mu hostoval Noah, tak ho sem přidávám :)

Kontroverzný exSuperstárista Jerguš Oravec (21) mal v Trenčíne svoj ďakovný koncert. Na pomoc si prizval aj miláčika dievčat, vypadnutého Noaha Ellenwooda.
Obaja speváci ostali pred bránami finále SuperStar. To, že si viac vo veľkolepej speváckej šou zaspievať nemôžu, ich však nijak nepoznačilo. Aj vypadnutí robia všetko preto, aby zostali v povedomí ľudí a usporadúvajú svoje koncerty. Minulý týždeň žil klub v Trenčíne skvelým koncertom Jerguša Oravca. Ten si k sebe prizval aj Noaha Ellenwooda a dokonca si spolu zaspievali aj dve pesničky.

Come Together od Beatles a I don't need no doctor od Johna Mayera. "Vychádzali sme spolu dobre, rozumeli sme si, tak som ho pozval," povedal Novému Času na margo spoločného koncertu Jerguš. Celým koncertom spevákov sprevádzala dnes už Oravcova kapela, kde za bicími sedel známy bubeník Emil Frátrik.

ExSuperstáristi bojkotovali aj prvý hokejový zápas so Slovinskom a pri tom sa vôbec neobávali, že by na ich koncert dorazilo málo ľudí, ba naopak. Tešili sa hojnej účasti: " Skoro plný klub bol, tešil som sa," povedal šťastný spevák.
 
 

Reklama