ČSS - Videos

Noah na kastingu

30. dubna 2011 v 17:46 | Nicole
Miluju to! Noah na kastingu. Zpívá písničku od Johna Mayera - I Don't Need No Doctor. Pak ještě kousek české písničky Akorát od Davida Deyla :))) On je prostě úžasný!! Strašně se líbí jak mluví česky s tímamerickým přízukem. To je tak roztomilý <3 Jak hází ty pohledy :)

2.semifinále - Mercy

30. dubna 2011 v 17:35 | Nicole
V druhém semifinále se nám Cel předvedla s písní Mercy od Duffy. Podle mě se jí to moc povedlo. Navíc byla taková uvolněná a moc jí to slušelo. Super!

1.semifinále - Unfaithful

30. dubna 2011 v 17:32 | Nicole
V prvním semifinále zpívala Cel písničku Unfaithful od Rihanny. Nevím jestli tam má barevné čočky nebo ne, každopádně tam má úžasnou barvu očí. Slušelo jí to. Já s porotou nesouhlasím, mě se to líbilo. Jasně, nemá hlas jako Gabča Gunčíková nebo Bětka Kolečkářová, ale průser to nebyl!

Celeste - Dlouhá Cesta

30. dubna 2011 v 17:26 | Nicole
Mám tu i video z Dlouhé Cesty, když se rozhodovalo o postupu Cel a nebo Izebely, která byla také v One Voice, společně s Celeste, Noahem a Tomášem Jurenkou. Nakonec naštěstí postoupila Celeste <3 Ale bylo to napínavé!

Divadlo - Hey Soul Sister

30. dubna 2011 v 17:20 | Nicole
Tady je video, když v divadle soutěžící vystupovali po čtveřicích, tedy kvartetech. Tady je taková sestříhaná vezre a není tam celé vysoupení, to přidám později. Jinak ve videu je jak Celeste, tak Noah, protože spolu byli v kvartetu. Zpívá tam hlavně Cel, ostatní jí dělají doprovod, ale je to povedené. Jinak tahle jejich skupina se jmenovala Ona Voice (Jeden Hlas) a jako jediní si vybrali píseň Hey Soul Sister od skupiny Train.

Celeste na kastingu

30. dubna 2011 v 17:09 | Nicole
Mám tu první video ze SuperStar s Cel. Je to kasting. Můžeme vidět i Celestin "palác". Zajímavé je, že na kastingu málem nepostoupila a dostala se až do finále....Zpívá písničku Because Of You od Kelly Clarkson :)
 
 

Reklama