Celeste's messages

Celeste's messages #4

12. května 2011 v 16:52 | Nicole
Mám tu i zprávu od Cel :) Je to odkaz na jeden blog o Cel... Jsem ráda, že Cel je takto milá na své fanoušky, gratuluju blogerce, má skvělou reklamu :)

Neviem kto zalozil tuto webovu stranku, ale musim tomu clovekovi podakovat-uz si pamatam v divadle ze som necakala ze sa mi takto zivot zmeni...a bez vas by sa to nikdy nestalo...♥ ♥ Milujem vas, a dakujem ze ma stale podporujete!!!

xoxo♥

Celeste's messages #3

7. května 2011 v 17:05 | Nicole
Před dvěma hodinami Cel napsala další status. Stejně jako nás všechny ji strhla hokejová horečka, nevíc, když se MS koná na Slovensku, není se čemu divit. Mimochodem včerejší utkání Češko - Slovensko byla dobrý, vyhráli sme 3:2 (ikdyž to určitě každej ví). No, musímale říct, že Slovákům se letos vůbec nedaří....Ale teď už zpráva od Cel:Hokej: IDEME DO TOHO, SLO-VEN-SKO! SLO-VEN-SKO!! :)

Celeste's messages #2

7. května 2011 v 17:01 | Nicole
Ahoj všichni. Mohl jste si všimnout, že je tu nový dess. Je na něm jen Cel, přístě bude jen s Noahem :) No, je mi zle, asi budu nemocná, takže sedím v posteli a jsou na komplu. Jdu přidávat! Jako první je to zpráva od Cel. Zveřejnila i ve čtvrtek v 22:26.Dobru noc , a pekne snicky prajem :)

Celeste's messages #1

4. května 2011 v 21:53 | Nicole
Zdravím, před chvíli jsem přišla z volejbalu a dneska jsem nestáhala, tak tu mám jen jeden článek. Víc jich nebude, jdu se koukat na hokej, aspoň na tu chvíli :) Je to vzkaz od Celeste. Možná víte, že včera měla narozeniny - 16 let už jí je. Je to milé. Mimochodem Cel si změnila profilovou fotku...


Dakujem vsem za gratulacii, ste uzasny, milujrm vas a mam pre vas fotky s oslavy :D

PS: Fotky přidám zítra!
PSS: Nekopírujte, avatar by me!
 
 

Reklama