Tina vypadnutí Noaha obrečela v přímém přenosu

9. května 2011 v 17:28 | Nicole |  N - Articles
A pokračjeme dál, tady je článek o údajně obravském skandálu. Jenže Tina taky na FB psala, že když řekla: "Tohle se nemělo stát," měla na mysli svě selhání a ne to, že my místo Noaha měl vypadnou Ševčík. A některá media to prostě nafoukla! Více v celém článku....

Moderátorka SuperStar Tina (27) šokuje svým tvrzením, že je SuperStar jedna velká nafouknutá bublina! Podle jejích slov vlastně o nic nejde. To se ale pěkně mýlí! Všichni soutěžící i diváci u televizních obrazovek, kteří za peníze posílají své hlasy, si to rozhodně nemyslí, kdyby to tak bylo, proč by soutěž měla po celém světě takový úspěch?

Navíc v pondělí večer Tina ukázala, proč by se měla raději držet profese zpěvačky. Svým neprofesionálním chováním rozhodila jak soutěžící, tak i diváky.

Tina totiž po vyřazení Noaha Ellenwooda brečela v přímém přenosu a nebyla schopna jediného slova! I sám Noah na tom byl psychicky lépe než moderátorka!

Sama Tina na své selhání reagovala o několik hodin později prohlášením na Facebooku. "Děcka, však si přesně uvědomujeme, že je to jen hra. Celé je to nafouknutá bublina... o nic nejde, všechno skončí a najednou nic, ticho... Ale když tam najednou stojíte a vidíte, jak na tom těm dětem záleží... A Noah je ztělesněním dobra, pokory, talentu, takového syna bych chtěla mít! Strávila jsem s těmi dětmi několik týdnů, jsou to zlatíčka," napsala Tina.
Jak se cítil "nechtěný" Ševčík?

Ano, Tino o nic nejde, přesně tak jsi měla reagovat i v pondělním vysílání. Nutno podotknout, že vůči zpěvákovi Petru Ševčíkovi, který z dvojice postoupil dál, to nebylo taktní. Místo vesele naladěné moderátorky, která by zpěváka pochválila za výkon, čekala nahoře na potítku hromádka neštěstí - ubrečená Tina, kterou nakonec musel paradoxně utěšovat Ševčík! Dál Tinu v přímém přenosu utěšoval i moderátor Leoš Mareš, který zpěvačku minutu objímal. Všechny kamery zabíraly moderátorskou dvojici, ale nikdo si nevšímal vypadnutého Noaha Ellenwooda...

Fanoušci SuperStar se ale většinou zpěvačky Tiny zastávají. Říkají, že každý člověk má emoce, a tudíž je lidské rozbrečet se. "Tinka má také city a není stroj, ne? Proč by si taky nemohla zabrečet, když ho měla ráda?" píše na facebooku Edos Edikos. "Je to taky jenom člověk, a né stroj... City má taky.. a myslím si, že Noah vypadnout neměl! přidává se Daník Jen Malinů.

Opačného názoru je ale například Galina Koubová. "Moderátoři nesmějí v žádném případě nadržovat žádnému soutěžícímu. Je to naprosto neprofesionální," napsala rozhořčeně jedna z fanynek stránek SuperStar bez cenzury.

Každý člověk má emoce, ale moderátor takové soutěže, jako je SuperStar, má v každé situaci zachovat chladnou hlavu a rozhodně si nevytvářet bližší vztahy a pouta se soutěžícími. Tino, příště bez slz!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama