Náhrává se singl???

17. května 2011 v 20:53 | Nicole |  N - Articles
Mám tu článek, který je ze stránky superspy.cz. Pokud je to pravda, tak se máme na co těšit :) Bylo by to úžasný! A už za 2 týdny a v rádiu!!! <3 Zezačátku se sice rozebírá Tinin "průšvih" během přenosu, ale pak dál, to si určiě přečtěte!!!


Zpěváka Noaha Ellenwooda si určitě budete pamatovat. Začátkem dubna rozplakal svým vyřazením z Česko Slovenské SuperStar statisíce lidí.

A vůbec poprvé v historii i samotnou moderátorku pořadu. Tina se neudržela a pustila uzdu svým emocím. Plakala, jako by šlo o život, a uklidnit ji musel až její kolega Mareš. ,,Pojď za mnou a jen se vyplakej, nemusíš se za to stydět," objímal ji statečně Leoš, který se jistě musel cítit jak hrdina.

,,Noah je ztělesněním dobra, pokory a talentu. Takového syna chci mít!" komentovala svůj výpadek Tina krátce po přenosu na svých facebookových stránkách. ,,Uvědomuju si, že je to jen hra, 5. června je po všem, celé je to nafouknutá bublina okolo make-upu, světel - a je to celé velká sranda. Ale když tam najednou stojíte a vidíte, jak na tom těm děckám záleží, jsou to zlatíčka...," napsala a zřejmě doufala, že jí její moderátorské selhání odpustíme. Stalo se.

Avšak přesto, že nám finalisti tolik jako jí k srdci nepřirostli, Noahovi upřímně fandíme a radujeme se spolu s Tinou. Podařilo se nám totiž zjistit, že se mladého a nadějného zpěváka ujal člen kreativního týmu SuperStar Patrik Petr a společně připravují Noahův debutový singl!

,,Napřed zkusí vyjet jednou písničkou, pokud se to chytne, natočí celou desku. Mělo by to být něco ve stylu Bruno Marse a Johna Mayera. Do dvou týdnů by se to mělo objevit v rádiích," řekl nám náš zdroj ze SuperStar a dokonce přihodil i žhavý drb. Přestože se totiž Noah nedostal do top dvanáctky, má s Novou a Markízou uzavřenou velmi přísnou smlouvu. Z té vyplývá, že i tak bude muset po dobu několika let odvádět část svých zisků ze zpívání právě zmíněným televizím. A tomu se říká pech...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama