Chat s Noahem po vypadnutí

2. května 2011 v 18:14 | Nicole |  N - Articles
Samozřejmě tu mám i chat s Noahem. Občas je tam dotaz na všechny (Noaha, Jerguše, Anetu a Alexandru), ale dala jsem sem jen některé. Hned u první otázky jsem se musela smát :)

Otázka: Noahu dokážeš říct Přišel za mnou jeden Řek, a ten mi řek, abych mu řek, kolik je v Řecku řeckých řek. A já mu řek, že nejsem řek, abych mu řek, kolik je v Řecku řeckých řek?
Odpověď: ano, dokážu :-)

Otázka: Zdravím Jerguše. Doufám, že si z vypadnutí neděláš velkou hlavu, holt dnes už je Superstar o něčem jiném a s dobrým vkusem a originalitou to bohužel daleko nedotáhneš. Většinu fanoušků SS tvoří 13-ti leté slečinky, které letí na sladké ksichtíky a hity od Justina Biebera. S tím se smiřme. Přeju ti, aby sis i ty našel velkou základnu fanoušků a dělal dál, co tě baví! :)
Odpověď: Díky, určitě jdu svojí cestou a určitě si budu posluchače hledat a vychovávat. Když si myslíš, že hlasují takové holčiny, proč tedy vypadl Noah? :-)

Otázka: Noah budeš zpívat dál i po vypadnutí ze superstar ?
Odpověď: Určitě budu zpívat dál :-)

Otázka: Noah máš facebook , icq apod... ?
Odpověď: Facebook mi někdo smazal :-)

Otázka: Noah : ahoj , budeš na finálovém vyřazování 11.4. ? Diky :)
Odpověď: Doufám, že ano :-)
Otázka: Čaute! Jerguši, neptal si se někde v režii, jaké byly oficiální výsledky? Jakože čísla nebo procenta? Myslím, že máš na to jako jeden z mála ty "gule", aby si se na to zeptal... A fakt by mě to zajímalo a určitě nejen mě. Je mi jedno, kdo byl první, ale zajímalo by mě jakej velkej rozdíl byl mezi tebou a tím předposledním. To samé u Noaha. Ne, že bych zpochybňoval výsledky, ale furt tomu totiž nemůžu uvěřit, že naše národy přehlídly dvě největší osobnosti letošní Superstar.. Mějte se a ať se Vám daří! ;) Dan
Odpověď: Ahoj, také by mě to moc zajímalo, bohužel k těmto informacím nemá nikdo přístup, ale myslím si, že o tom ví víc lidí, než kolik je potřeba.
Otázka: Noah:Celou noc sem probřečela bylo mi to moc íto,plánuješ nějaké koncerty do budoucna?
Odpověď: Do budoucna určitě plánuju, ale nevím, kdy přesně :-)
Otázka: Všichni jste byli skvělí, je obrovská škoda, že jste vypadli... Jaké máte nejbližší plány do budoucna? Vrátit se k původnímu životu nebo naplno rozjet kariéru?
Odpověď: Ahoj, určitě bychom chtěli všichni pokračovat ve zpěvu, teď jen záleží, jestli dostaneme šanci se prosadit :-)
Otázka: Ahojky, byli jste všichni užasný...hlavně Vaše odvaha i přes kritiku takhle dál fungovat..for Jerguš:dobře si jim to nandal, jen tak dál. for Noah: jsi úžasný zpěvák, hezky vypadáš i zpíváš..:)), mějte se, držim palce
Odpověď: Děkujeme :-) Jerguš - Díky, určitě v tom budu pokračovat :-)

Otázka: Noah, ty nejsi Čech viď ?? Odkud vlastně teda jsi ?? :)
Odpověď: Three lakes, Wisconsin USA
Otázka: Noah,už víš co by jsi zpíval v dalším kole?..:))
Odpověď: Ano - Yellow - Coldplay
Otázka: Jerguš a Noah...Podla mna ste určite mali byt vo fináále.....Ako to prežívate že ste vypadli??? Ps: Milujem váás :):):)
Odpověď: Noah - mě moc nevadí, že jsem vypadl ze SS, jako spíše z kolektivu dobrých přátel. Jerguš - Já to samé, ještě mě mrzí, že si nemůžu zahrát některé věci, které jsem chtěl.
Otázka: Jak vám bylo když jste zjistily že končíte ?? je to velké zklamání?? Noah: Ty si rozplakal polovinu národa :) aj mě :D .. :) jak se teď cítíš?? :)
Odpověď: Nemrzí mě, že jsem vypadl, ale to že mi budou chybět ostatní, ale nic pro nás nekončí.
Otázka: Noah prečo si zrušil svoj účet na Facebooku? :(
Odpověď: On si ho sám nezrušil.

Otázka: Ahoj Noah ;)) Byl si fak dobrej!!Fandila jsem Ti!!Podle mě je blbost,aby si vypadl!!Každý tI Posílal hlasy!!!PLánuješ do budoucna zpívat,nebo mít nějaký koncert?? :) určitě bych přišla :P
Odpověď: Určitě plánuju pokračovat v hudbě, jen nevím, kdy přesně se dostanu ke koncertům.
Otázka: Noah mááš priitelkyni??? :):):)
Odpověď: ne a nikdy jsem ještě neměl :-)
Otázka: Ahoj Noahu...S kým jsi si tak rozumel nejvííc že sútažící..
Odpověď: Asi s Michalem, Marcelem a Lukášem Ondrušem a samozřejmě s Jerušem :-)
Otázka: ahoj noahu chtěla jsem se zeptat jestli budeš zpívat dál a je mi to moc líto že si vypdl!!!
Odpověď: Ano, určitě chci zpívat dál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama